MİNECRAFT MOD APK Download v1.17.10.20/1.16.221.01 (Premium Unlocked)

Beyler, atari oyunları oynamak istiyorsanız Minecraft'ın çağrısını kesinlikle duymuş olmalısınız. Minecraft Mod Apk arıyorsanız veya Premium Görünümler, Maksimum Envanter Boyutu, Sınırsız Her Şey ve Premium Unlocked ile Minecraft Oyununun Hack Sürümüne ihtiyacınız varsa.  o zaman kesinlikle burada doğru yerdesiniz, bu gönderide sizinle yüzdelik yapabiliriz MİNECRAFT MOD APK İndir v1.17.10.20/v1.16.221.01(Premium Kilitsiz) 

Minecraft Mod 1.17.10.20 Apk
Minecraft Mod 1.17.10.20 Apk 

Minecraft Nedir?  

Minecraft, Mojang aracılığıyla geliştirilen bir sanal alan çevrimiçi oyunudur.  Minecraft, Java programlama dili içinde Markus “Notch” Persson aracılığıyla oluşturuldu ve Kasım 2011'de resmi olarak piyasaya sürülmeden önce 2009'da özel bilgisayar sistemleri için genel bir alfa olarak piyasaya sürüldü ve Jens Bergensten o sırada iyileştirme aldı.  Ve bu noktaya kadar 10.000.000'den fazla kez indirildi.  Ve her android ve ios için olması gereken kilometreler.  Sonsuz dünyaları keşfedin ve en iyi evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin.  Yenilikçi modda sınırsız varlıkla oynayın veya hayatta kalma modunda sektörün derinliklerine inin, riskli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın.  Hikayeyi kendi başıma veya hücre aygıtlarında veya Windows 10'da arkadaşlarınızla anlatmak için yaratın, keşfedin ve yaşayın.

App NameMİNECRAFT
Size105 MB
CategoryArcade
OSAndroid, iOS
Age RatingRated 7+
Price₹9.56
DeveloperMojang
Get it On


Minecraft v1.17.10.20 Mod APK

Open World Experience

Minecraft diğer oyunlara benzemez çünkü Minecraft'ta yalnız ve sıradan bir insansınız. Binalar ve evler inşa edebilir, bu zorlu gezegende hayatta kalmak için kaynaklar bulmak için dünyayı keşfedebilirsiniz, ancak ulaşılacak bir hedef veya misyon yoktur. Bu oyun 10 yıl önce piyasaya çıktığından beri popüler çünkü ortak bir amacınız olan veya sık sık bir şeyler yaptığınız birçok modern RPG tarzı video oyununa kıyasla benzersiz. Oyun basit ve anlaşılır. Etrafınızdaki her şeyi keşfederken korkusuzsunuz çünkü hiçbir şey cildinizi canlı tutamaz veya dünyada bulabileceğiniz tüm değerli malzemeleri çalamaz. Ama dikkat et! Uzaklardan saldırılar getirecek bir şey ölümcül güce sahiptir, en cesur ruhlar bile hava karardıktan sonra evden kaçmaya cesaret eder.

Gameplay Overview

Minecraft, oyuncuların inşa edip keşfedeceği bir dünya olabilir.  spor seçenekleri, belirli hedefleri olmayan bir açık dünya ortamı, bu, yolculuğunuzda herhangi bir amaç için öldürülme endişesi olmadan istediğinizi yapmakta özgür olduğunuz anlamına gelir - karanlık köşelere gizlenen çok sayıda düşman çetesi var  bir sonraki kurbanını bekliyor.  Büyük ovaları, yamaçları veya gölleri keşfederek başlarsınız, önce adım adım oraları kurtların pusuya yattığı her yerde ormanlara dönüştürün, geviş getiren hayvanlara benzeyen daha büyücü yaratıklar özgürce dolaşırlar.

New Updates and Never-ending Adventures

Hepimizin iyi anladığı ve sevgi/nefret ettiğimiz efsanevi ejderhaları içeren yeni dünyalar ve yaratıklar ile sonuçlanan sınırsız mağaralar vardır.  Günümüz teknolojisini kullanan bilim adamları, kelimenin tam anlamıyla cehennem olabilecek tamamen yeni bir uluslararası yarattılar.  Bu bölge, birçok özel canavar biçimine ve hatta burada cesetleri olan ruh ordularına sahiptir!  Bu kabustan tekrar düzgün bir şekilde yerlileşmenin en iyi yolu, Cehennem'e yolculuğunuzdan önce tarihi parçalar veya altın kaplama siyah taşlar gibi yeterli maddeleri teslim ettiğinizden emin olmanızın yardımıyla.  Gündüz ve Gece Eğlencesi Minecraft, oyuncuların hayal edebildikleri her şeyi yapma ve inşa etme potansiyeline sahip oldukları dijital bir uluslararası oyundur.  Bu spor, 20 dakika süren, zamanı gündüz ve gece olarak bölen bir spor içi döngüsüne sahipken, gece gündüz veya size saldıran iskeletlerin yardımıyla sarmaşık patlamaları gibi sınırlarla canavarlar ortaya çıkıyor.  Elinizde baltalardan kılıca kadar her cihazla, Minecraft'ın ne kadar uzun bir yol kat etmesine ihtiyacınız olduğu yaratıcılığınıza kalmış!  Sevebileceğiniz Grafikler Minecraft'ın enternasyonu toprak, su, taş, ahşap ve altın gibi çeşitli maddeler içeren üç boyutlu bir zardan yapılmıştır.  Sporda tahminen, Minecraft'ta birkaç fotoğrafa bakmanız durumunda görebileceğiniz yaklaşık 36 milyon dikdörtgen kabin var.  Pix aynı zamanda eski okul gibi görünebilir, ancak görünüşünü kullanarak aldanmayın çünkü yenilikçi büyüsü, daha fazla oyun tutkunu bu geleneksel arama sporunu sevdirecektir!

Build Your Own World

Bu oyunda, gece hayatta kalmak için çeşitli şeyler yapabilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, hava kararmadan ve canavarlar oyunda canlanmadan önce (ki bu saldıracakları zamandır), oyuncular sığınak bulmalıdır çünkü karanlık onları sadece insanları öldürmek için yaratılmış yaratıklarla birlikte getirecektir.


 Barınak, mağaralar kazarak veya bölgede bulunan ağaçlardan odun veya yakınlarda hasat edilen taş bloklar gibi malzemeler kullanılarak evler inşa edilerek yapılabilir. Oyuncular, doğal gıda kaynakları sonsuza kadar sürmeyeceğinden çiftçilik yapmak da isteyebilirler – mahsullerin düzgün bir şekilde büyümesi için önce ekilmesi ve ardından ıslah edilmesi gereken toprağa ihtiyaçları vardır; inekler, domuzlar, tavuklar gibi hayvanlar da et sağlayabilirken, giysi pantolonları, gömlekleri vb. gibi ham maddeler de burada yer alabilir!

Minecraft Mod Apk


Minecraft Mod 1.17.10.20 Apk


What’s New in Recent Update


 v1.17.0.58

 1.17.0.58'deki yenilikler:
 Çeşitli hata düzeltmeleri

 1.17.0.58 sürümündeki yenilikler nelerdir?
 Arılar Minecraft'a doğru vızıldayarak ilerliyor!

 Bu yeni çeteler, bal blokları için kullanılabilecek bal üretir ve arılar ekinlerin daha hızlı büyümesine yardımcı olur.  Ayrıca hataları ve performans sorunlarını da düzelttik.

 v1.16.200.57

 1.16.200.57 sürümündeki yenilikler nelerdir?
 Arılar Minecraft'a doğru vızıldayarak ilerliyor!

 Bu yeni çeteler, bal blokları için kullanılabilecek bal üretir ve arılar ekinlerin daha hızlı büyümesine yardımcı olur.  Ayrıca hataları ve performans sorunlarını da düzelttik.

 v1.14.1

 1.14.1'deki yenilikler:
 Çeşitli hata düzeltmeleri

 v1.13

 1.13'teki yenilikler:

 Bu güncelleme teknik eklemeler, Karakter Oluşturucu ve tilkiler getiriyor!  Tilkiler tayga ve kar biyomlarında bulunur.  Karakter Oluşturucu, görünümünüzü kişiselleştirmenin ek bir yoludur.  Ayrıca hataları ve bazı performans sorunlarını düzelttik.

 v1.12.1

 1.12.1'deki yenilikler:
 Çeşitli hata düzeltmeleri

 v1.11.4

 Yenilenen köyler!  Şantiyeler, binalar, tasarımlar ve inşaat fırsatları ile farklı biyomlardaki yeni köyleri keşfedin.

 Köylülerin güvenini kazanın ve eşya alışverişinde bulunmanın yepyeni yollarıyla rafine bir ticaret sistemini keşfedin!

 Korkunç yeni tehditler!  Yağmacı Karakolları, Overworld'ün her yerinde ortaya çıkıyor ve saldırılarını hazırlıyor.  Karşı koymaya hazır mısın? Aryan MİNECRAFT MOD APK⭐⭐⭐⭐⭐

İNANILMAZ!!!! Minecraft, inşa etmek ve yapmak için sonsuz şeyler içeren harika bir oyundur. Yıllardır oynuyorum ve sadece daha iyi oldu. Şahsen her yaş için uygun olacağını söyleyebilirim. Tüm farklı blok dokularla yapabileceğiniz çok şey var ve harika yapılar oluşturabilirsiniz. Minecraft'ın biraz pahalı olduğunu biliyorum ama her kuruşuna değer. Harika grafikler, eğlenceli ve yaratıcı oynanışla kesinlikle harika. Bu oyuna 10 üzerinden 10 puan veririm ve sahip olunması gereken harika bir oyun.


Bridgette HydeMİNECRAFT MOD APK⭐⭐⭐⭐⭐

İnanılmaz oyun! Her yıl yeni bir güncellemenin nasıl olduğunu seviyorum 1.16 nether güncellemesi olmak minecraft'a toplu bir değişiklik getiriyor. Oynamak istediğiniz oyun modunu nasıl seçebileceğinizi seviyorum. Benimki hayatta kalıyor, yaratıcı özgürce inşa etmene izin veriyor. Sandbox modu gibi. Başkalarının bir hesap oluşturmak zorunda olmaktan şikayet ettiğini duydum. Bunu sadece ilerlemenizi kaydetmeniz için yapıyor ve onlar da sizi biliyorlar. Bu oyunu yaptığınız için teşekkür ederiz. Benden tavsiye!!! 

Satya bhau

MİNECRAFT MOD APK⭐⭐⭐⭐⭐

Bu şimdiye kadar yapılmış en büyük oyun. Gerçekten bir sanat çalışmasıdır. 2011'den beri oynuyorum ve bu oyun pek çok mutlu anımın kaynağı oldu. Oyunun buna ihtiyacı olduğundan ya da zaten sahip olduğu şeyleri ve size verdiği anıları takdir etmek için zaman ayırdığınızdan şikayet etmek için acele etmeden önce. Bu oyun gerçekten harika bir şey..

Features Of Minecraft Mod Apk

 1. unlatched Premium Skins
 2. goop Inventory Size
 3. ONE hit kill with weapons
 4. goop score
 5. Indestructible Tools
 6. totally Unlocked.

How to Download, Install and Use Minecraft Mod Apk?

 1.  Her şeyden önce, mevcut Minecraft Oyununu akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekir.
 2.  Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Minecraft Mod Apk'yi indirin.
 3.  Minecraft mod apk dosyasını indirdikten sonra Android Ayarlar > Güvenlik'e gidin.
 4.  Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin vermenizi isteyen 'Bilinmeyen Kaynaklar' seçeneğini açın. Onu etkinleştir.
 5.  Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Minecraft Mod APK dosyasına tıklayın.
 6.  Zevk almak!

APK NameMİNECRAFT MOD APK
Size138MB
CategoryArcade
Versionv1.17.10.20/1.16.221.01[Latest Version]
Android Required6.1 or Higher
Installs1cr+
Rating4.1
Developed ByMojang
Mod TypeMİNECRAFT MOD APK Download v1.17.10.20/1.16.221.01 (Premium Unlocked) - [Premium Fully Unlocked]

Sahil Sahil awasthe is a prolific writer with 2 years of professional writing experience in digital space. Apart from writing, he have Hobbies of share knowledge

0 Response to "MİNECRAFT MOD APK Download v1.17.10.20/1.16.221.01 (Premium Unlocked)"

Post a Comment